Atrakcyjna praca w Irlandii dla opiekunek i opiekunek osób starszych

 

Processing your request, Please wait....

Irlandia – Opiekunka Osoby Starszej.
Zamieszkanie oraz wyżywienie gratis!
Zarobki od 1600EU do 1855EU/MC.

Jesteśmy przyjazną firmą, w której ludzie pomagają ludziom. Poszukujemy opiekunek oraz pielęgniarek dla osób starszych w Irlandii, z zamieszkaniem. Istniejemy na rynku od 2013 roku. W tym czasie pomogliśmy znaleźć pracę wielu paniom, zadowolonym z naszego wsparcia, podopiecznym natomiast pomogliśmy znaleźć serdeczne, troskliwe, wykwalifikowane opiekunki.

Starannie sprawdzamy rodziny, które się do nas zgłaszają. Zawsze przed podjęciem pracy masz wgląd do informacji o podopiecznych (stan zdrowia, zainteresowania, preferencje dietetyczne, zakres obowiązków, zdjęcia, w tym swojego pokoju, domu, podopiecznego). Współpraca z nami jest wyjątkowa, służymy pomocą przez cały okres zatrudnienia, do każdej współpracującej z nami Pani mamy indywidualne podejście.

WYMAGANIA

● język angielski – podstawowy/ komunikatywny (koniecznie)

● doświadczenie w opiece nad starszymi osobami

● mile widziane prawo jazdy, ale nie jest to warunek konieczny

NASZA OFERTA

Poszukujemy sumiennych, pogodnych pań (preferowany wiek między 30 a 60 lat, ale nie jest to ścisłe wymaganie) mających doświadczenie w opiece nad starszymi osobami (co najmniej kilka miesięcy) do opieki nad seniorami w ich własnych domach w Irlandii.

Oferujemy również pracę osobom z wykształceniem pielęgniarskim (także emerytowanym pielęgniarkom).

Praca wiąże się z zamieszkaniem u danej osoby. Praca w oparciu o przyjazny dla opiekuna długoterminowy kontrakt gwarantujący 2 dni wolne w tygodniu, święta, wypłatę za nadgodziny, płatny urlop etc. Pracodawca odprowadza w imieniu opiekuna składki na ubezpieczenia.

Wynagrodzenie podstawowe za 37 godzin pracy w tygodniu- 1600 eu miesięcznie (nadgodziny dodatkowo płatne 12eu/h).

Wynagrodzenie podstawowe za 42 godzin pracy w tygodniu- 1855 eu miesięcznie (nadgodziny dodatkowo płatne 12eu/h).

Dla osób z wykształceniem pielęgniarskim:

1673 eu brutto miesięcznie za 35 godzin pracy w tygodniu. Nadgodziny płatne dodatkowo 14 eu brutto za godzinę.

Zamieszkanie, wyżywienie, dostęp do internetu- bezpłatne!

Wewnętrzne szkolenia- bezpłatne!

Zwrot za lot do Irlandii!

Możliwość pracy długoterminowej, np. na 6 miesięcy lub dłużej, albo pracy zmianowej w systemie 2/2 lub 3/3 (2 miesiące pracy, potem 2 miesiące wolnego lub 3 miesiące pracy i potem 3 miesiące wolnego).

Podopieczni zwykle potrzebują pomocy przy codziennych czynnościach, higienie osobistej. Obowiązki zatem to: pomoc przy ubieraniu, higiena osobista, gotowanie, sprzątanie, zakupy.

Do dyspozycji pokój prywatny i wszelkie udogodnienia domu, w tym internet, oraz wyżywienie – gratis.

Oferujemy pracę w różnych lokalizacjach, na terenie całej Irlandii.

Poszukujemy osób zdecydowanych, zaangażowanych, sympatycznych, z doświadczeniem.

Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym – konieczna

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i krótki list motywacyjny „od serca”.
Przeczytaj koniecznie opinie naszych Opiekunek

Praca choćby od zaraz!!!

SPOSÓB APLIKOWANIA

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Affordable Live-in Homecare z siedzibą w Kilworth, Irlandia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Affordable Live-in Homecare z siedzibą w Church View, Araglin, Kilworth, Co. Cork, Irlandia. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia z bazy administratora.

Listing ID: 1185d8b4646e5a98